Våre ansatte

Møt våre ansatte

John Henry Holtet

John Henry Holtet

Daglig Leder / Autorisert Elektroinstallatør

90 10 56 67

jhh@stormelektro.com

Utdannet Elektroingeniør, Cand.mag, 28 års erfaring fra elektrobransjen.
Erfaring fra rådgivende ingeniør (RIE) og Elektroentreprenør.

Per Gunnar Knotten

Per Gunnar Knotten

Service leder / Prosjektingeniør

Autorisert Elektroinstallatør

95 94 57 43

per-gunnar@stormelektro.com

Utdannet fra Teknisk Fagskole i Bergen. Autorisert elektroinstallatør og har 20 års erfaring fra elektrobransjen. ​Ansvarlig for prosjektering av Elektrotekniske anlegg.

Sondre Skylstad

Sondre Skylstad

Prosjektingeniør / Saksbehandler

92 24 72 69

sondre@stormelektro.com

Vår nye prosjektingeniør / saksbehandler har solid bakgrunn fra elektrobransjen. Han har jobbet som utførende elektriker og har Teknisk fagskole utdannelse. Et kundemøte med han så er du garantert fornøyd.

Petter Ellingsen

Petter Ellingsen

Elektromontør / Elkontroll / Saksbehandler

48 95 98 38

petter@stormelektro.com

Vår flinke service-elektriker med 8 års erfaring. Ansvar for Internkontroll hos bedrifter. Har flere arbeidsoppgaver som saksbehandler på utvalgte kunder.

Per Magnus Øverås

Per Magnus Øverås

Elektromontør

986 74 673

permagnus@stormelektro.com

Vår flinke elektriker med 6 års erfaring.

Karl Johan Kipperberg

Karl Johan Kipperberg

Elektromontør

48 95 98 29 (452 56 131)

kalle@stormelektro.com

Har over 30 års erfaring innen elektrofaget. Kalle ordner og har kontroll på det meste.

Adrian Bremnes

Adrian Bremnes

Elektromontør

40 47 48 49

adrian@stormelektro.com

Vår kjempeflinke Elektromontør Adrian.

Andreas Koppen Krogsæter

Andreas Koppen Krogsæter

Elektromontør Gr.L

95 75 62 39

andreas.k@stormelektro.com

Andreas er vår kjempeflinke Elektromontør.

Andreas Aaslid Grimstad

Andreas Aaslid Grimstad

Elektromontør

980 66 627/47 92 88 01

andreas.g@stormelektro.com

Andreas er vår superflinke Elektromontør.

Emil Trulssen Holvik

Emil Trulssen Holvik

Elektromontør

988 59 097

emil@stormelektro.com

Emil er vår superflinke Elektromontør.

Damian Lund

Damian Lund

Elektromontør Gr.L

48 99 77 11

damian@stormelektro.com

Vår flinke service elektriker med 11 års erfaring. Jobber kjapt og effektivt og kan sine saker.

Simen Øyhaugen

Simen Øyhaugen

Elektrolærling

920 71 161

simen@stormelektro.com

Simen er vår kjekke og flinke læring.

Jacob Bøstrand

Jacob Bøstrand

Elektrolærling

480 30 575

jacob@stormelektro.com

Vår flinke og blide Elektrolærling.

Kristian Klemetsen

Kristian Klemetsen

Hjelpearbeider Elektro

994 57 578

kristian@stormelektro.com

Kristian er vår kjekke og hyggelige Hjelpearbeider på elektro.

John-Erik Dahl

John-Erik Dahl

Elektromontør

995 75 749

johnerik@stormelektro.com

John Erik er vår kjekke og flinke Elektromontør

Hans Valaas Engkrog

Hans Valaas Engkrog

Elektromontør

909 92 491

hans@stormelektro.com

Hans er vår kjekke og flinke Elektromontør med nå 5års erfaring